All4car
  Zák. zóna
Montáž LPG do dieselových motorov

Montáž LPG do dieselových motorov

 

Cena splyňovača + montáže

Montáž LPG do dieselového vozidla trvá približne jeden až dva týždne. Cena závisí od použitej nádrže, či je to vozidlo do 3,5 t alebo nad 3,5 t, aký je typ pôvodného naftového vstrekovania vo vozidle atď... Cena sa zhruba pohybuje minimálne od 3 100 - 5500 eur bez DPH a maximálne od

6 900 - 8 000 eur za systém od Prinsu, ktorý je kvalitnejší.

Návratnosť týchto nákladov sa rôzni podľa množstva najazdených kilometrov, priemernej spotreby a štýlu jazdy.

 

Pri prestavbe nákladných vozidiel a hlavne priemyselných strojov na dieselgas vždy úzko spolupracujeme s výrobcom systému, pretože sa jedná o špeciálne zástavby.

 

 

 

Postup je taký, že naši technici vždy preskúmajú možnosti daného stroja a konkrétnej zástavby plynu. Vieme povedať, či sa dá daný stroj prerobiť na dieselgas alebo nie. Ak áno, vieme zákazníkovi povedať odhad času a ceny.

 

Priemyselné a technické vozidlá sa líšia v možnostiach umiestenia nádrže, rozmiestnenia komponentov a aj veľkostiach nádrže. Na toto sa niekedy nedá dopredu pripraviť a stáva sa aj to, že je preto nutná osobná obhliadka a premeranie. My vám už vyberieme najvhodnejší systém pre daný typ motora, vstrekovania a účelu, pre ktorý je stroj vyrobený a naceníme možné varianty.

 

Všetky papierovačky vybavíme v All4car za klienta my. Klient absolvuje iba okresný úrad dopravy a políciu, kvôli osvedčeniu o evidencii vozidla. Cena za poplatky a kolky je okolo 400 eur.

 

 

Montujeme systémy: 

Montujeme splyňovače viacerých nami overených výrobcov.

 

Stačí, ak vyplníte kalkulačný formulár a my vám dáme vedieť, ktorý systém je pre vás ideálny. 

 

Na dieselgas prestavujeme aj motory na pracovných strojoch, lesníckych strojoch, poľnohospodárskych strojoch, žeriavoch, lodiach, lokomotívach atď. Pokiaľ vozidlo nie je v zozname, tak je treba informovať sa na tel. čísle +421 42 469 22 71. Zoznam je neustále aktualizovaný pretože typy vozidiel neustále pribúdajú.

 

 

 

Zoznam vozidiel neustále dopĺňame a ďalšie systémy na ďalšie vozidlá sa vyrábajú, preto najlepšie bude, keď nám napíšete žiadosť a vypíšete kalkulačný formulár. Podľa toho vám vieme naceniť aktuálne možnosti investície do dieselgas. Dodávame a montujeme funkčné dieselgas systémy.

 

Zoznam schválených vozidiel pre LPG

 

 

 

 

 

 

Referencie

 

Naftové kamióny, ktoré sme u nás prerobili. Zníženie spotreby sa pohybovalo okolo 13%.

 

 

 

LPG do naftového motora IVECO Stralis

Pozrieť

 

 

 

LPG do naftového motora Mercedes Actros

Pozrieť

 

 

 

 

 

Mapa staníc LPG pre DieselGas

Načítavam stanice. Chvíľku to potrvá.